دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان پایان نامه :بررسی نقش فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) بر توسعه منابع انسانی شرکت ملّی گاز ایران

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

تأمین سوخت و مصارف منازل سازمانی در مناطق نفتخیز از جمله مسجد سلیمان، آغاجاری، هفتگل و آبادان مورد توجه قرار گرفت و در کنار فعالیتهای اصلی تولید، انتقال و پالایش نفت خام در نواحی جنوبی ایران، فعالیتهای محدودی برای تهیه و به عمل آوردن گاز طبیعی توسط شرکتهای عامل انجام می شد.

در ایرا، در ابتدا فقط نفت استخراج می شد، در حالی که همراه آن مقدار زیادی گاز هم تولید می گردید. از 1910 تا دهه 1960 گازهای تولید شده به همراه نفت عمدتا? سوزانده می شد. در اوایل دهه 1990 طی قراردادی در مقابل احداث کارخانه ذوب آهن توسط روسیه در2-4-3 نگاه اجمالی به گستره اداری و سازمانی شرکت ملی گاز ایران

شرکت ملی گاز ایران مرکب از هفت مدیریت است که شامل مدیریت های زیر می باشد:

  1. مدیریت امور مالی
  2. مدیریت برنامه ریزی
  3. مدیریت پژوهش و فن آوری
  4. مدیریت توسعه منابع انسانی
  5. مدیریت هماهنگی و امور گاز رسانی
  6. مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید (دیسپچینگ)

علاوه بر مدیریت های یاد شده 13 امور وجود دارند که مستقیماً زیر نظر مدیر عامل مشغول فعالیت هستند. این امور عبارتند از: روابط عمومی، امور حقوقی، امور بازرسی و پاسخگویی به شکایات، حسابرسی داخلی، امور بین الملل، حراست، امور مجامع، امور اجرایی هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات، بازرسی فنی، امور ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)،فن آوری اطلاعات و ارتباطات، و امور تخصصی بازرگانی.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   دانلود پایان نامه طراحی شبکه باران سنج در ایران مرکزی با استفاده از روش زمین آمار همهجا(مطالعه موردی: استان اصفهان)

از هفت مدیریت یاد شده، مدیریت گاز رسانی شامل 30 شرکت گاز استانی است که در گستره جغرافیایی ایران به فعالیت هایی چون گاز رسانی به شهرها و روستاها، گاز رسانی به نیروگاهها و صنایع کشور و گاز رسانی به مراکز تجاری مشغول است.

همچنین شرکت ملی گاز ایران مرکب از 6 شرکت فرعی است که هر یک در حوزه های مختلف پالایش و نم زدایی، انتقال گاز، مهندسی و توسعه گاز، بازرگانی با مدیریت هایی مستقل مشغول فعالیت هستند. این شرکت ها عبارتند از:

  1. شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران
  2. شرکتهای پالایش گاز ایران
  3. شرکت انتقال گاز ایران
  4. شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی ایران

 

 

 

 

 

 

نقش فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) را بر توسعه منابع انسانی در شرکت ملّی گاز ایران

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر