دانلود پایان نامه

پایان نامه های عمران

عنوان کامل این پایان نامه :

بررسی تعیین مقاومت نهایی وضریب رفتار دیوار برشی بتنی سبک باقاب های فولادی سرد نورد شدهLSF با استفاده از نرم افزار ANSYS

تکه هایی از متن :

1-2-4 وزن سبک وحمل ونقل آسان

مقاطع جدار نازک فولادی به دلیل سبک بودن به راحتی قابل حمل و نقل و جابجایی در محل بوده ولذا هزینه های مربوطه به حمل نقل را کاهش می دهد. همچنین باعث کاهش بارهای لرزه ای در سازه شده که به طور قابل ملاحظه ای هم در اجرای طرح وهم در اجرای قاب سازه ای موثر است و نیز این سیستم به دلیل حمل راحت و مونتاژپذیری می تواند دارای تجهیز کارگاهی به مراتب کوچکتر از سازه های اسکلتی سونتی و بدون حضور جرثقیل های بزرگ داشته باشد .

 

1-2-5 مقاومت وسختی بالا

در مقایسه با سایر بخش های سازه ای قابل دسترسی، بخش سردنورد شده بالاترین مقاومت رانسبت به وزن شان دارند.مقاومت بالا اجازه انعطاف پذیری بیشتر را می دهد، و می توان دهانه های پهن تری ایجاد نمود.

 

 1-2-6 مقاوم در برابر آتش سوزی

مقاطع فولادی جدار نازک مصالحی غیر قابل اشتعال اند. این مصالح باعث گسترش حریق در فضای مختلف سازه نمی شوند پس هزینه های بیمه ای کمتری را برای بیمه به مالکان متحمل می شود.

 

1-2-7 ثبات در ابعاد

به دلیل اینکه این مقاطع در مقایسه با مقاطع مصالح اورگانیک، در مراحل مختلف شکل می گیرد مقاطعی کاملاً صاف و هم شکل دارد و دارای کیفیتی یکسان است.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   دانلودپایان نامه نقش مقایسه میزان خلاقیت سبک های رهبری تحول گرا و مبادلهای در آموزش و پرورش

متن کامل پایان نامه در لینک زیر:

aroow-down-thesis-8

 دانلود متن کامل پایان نامه رشته عمران با فرمت ورد :بررسی تعیین مقاومت نهایی وضریب رفتار دیوار برشی بتنی سبک باقاب های فولادی سرد نورد شدهLSF با استفاده از نرم افزار ANSYS